Telefon
WhatsApp

Zamanın Teslimat

Tecrübeli Ekip Çalışmamız sayesinde sizlere her daim en iyi hizmeti, en uygun çözümü sağlayabilmenin sevincini yaşamaktayız.

10 Yıllık Uzman Tecrübe

10 yıllık tecrübesi ile sizlere en iyi hizmeti, profesyonel ekibi ile sunabilmektedir.

Avrupa Standartları

Geleceğin tüm teknolojilerinin alt yapısını bugünden kurar. Hızlı problem çözme yeteneği ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sunar.

Anahtar Teslim Projeler

İşlerinizi aksatmadan yerinizde profesyonel ekibimiz ile sizlere çözüm üretebilmekte ve en iyi hizmeti sunabilmekteyiz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

ORTADOĞU AZS İLET. İNŞ. BİLG. ELEK. MAD. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ firmamız Fiber Optik kablolar-Aksesuarları, UTP Data kabloları-Aksesuarları, Harici, Dahili Telefon kabloları-Aksesuarları, Kumanda kabloları, Elektronik kontrol kabloları, Coaxiel ve Profibus kabloları,ürünlerinin satış montaj ile ticaret hayatına başlayarak ürün yelpazesini genişletmiş, bugün Güvenlik ürünleri, Aktif ve Pasif Network ürünlerinin satışı yapılmakla beraber Yeni uzmanlık alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren Ortadoğu AZS , iletişim altyapısı ihtiyaçlarına anahtar teslim hizmet ve katma değerli çözümler sunmaktadır.

Tercih edilme nedenimiz, Sektördeki Tecrübelerimizi Sizlerle Paylaşmaya Hazırız. Sorunsuz ve Zamanında İş Teslimi Konusunda Çok Hassasız. Teknik Servis ve Bakım Hizmetlerini Asla Aksatmayız.Teknolojinin Tüm İmkanlarından Her Zaman Faydalanırız. İşlerimizi Daima Aynı Kalitede Yaparız.

Yıllık Tecrübe

Proje

Mutlu Müşteri

SON PROJELERİMİZ

OPTİK FİBER ÇÖZÜMLERİ

FİBER OPTİK TEST ÖLÇÜM VE ANALİZ HİZMETLERİ

Fiberoptik hatlarda yapılan detaylı test ve analizler, iletişimin verimli şekilde devam etmesini sağlamakla birlikte, olası arızaların önceden tespit edilmesi ile bu arızaların önlenmesine de yardımcı olur. Noktadan Noktaya güç testi (power), OTDR test çözümleri ve ihtiyaç durumunda diğer ileri seviye testler titizlikle uygulanır.

FİBER OPTİK EK YAPIMI VE SONLANDIRMALAR

Fiberoptik Dünyasındaki en güncel teknolojiler takip edilerek, en güncel cihazlar temin edilmelidir. Ek yapımı ve sonlandırmalarda personel becerisi ve işçilik kalitesi en önemli kriterdir. Teknoloji yenilikleri ve kaliteli işçilik bir araya geldiğinde en hızlı ve en kaliteli fiberoptik kablo ek yapımları ve patchpanel sonlandırmaları gerçekleştirilir.

FİBER OPTİK ALTYAPI İŞLETME BAKIM VE ONARIM

Geçmişten gelen tecrübe ile, ulusal ve uluslararası fiberoptik altyapılarda, arıza önleyici uygulamaların yanı sıra, oluşan arızalarda, onarım süreci sektörde yer alan birçok hizmet sağlayıcıdan hızlı şekilde tamamlanır. Ayrıca kablo güzergahlarında her türlü deplasman işleri de uzman personel tarafından gerçekleştirilerek, altyapının operasyonel sürekliliği en üst seviyede sağlanır.